четврток, 24. септември 2020. Вести денес: 147
home Познати

Сопругата на Џејсон Статам, Рози Ханингтон, за да разбие монотонија позира топлес на домашен терен (фото)

Сопругата на Џејсон Статам, Рози Ханингтон, за да разбие монотонија позира топлес на домашен терен (фото)

Славната манекенка Рози Ханингтон Вајтли и сопруга на актерот Џејсон Статам, деновите ги поминува во изолација со својот сопруг и син, а одвреме-навреме на социјалните мрежи споделува фотографии и комуницира со своите пријатели и фанови.

Таа е позната по тоа што на Инстаграм често споделува свои ‘шик’ модни изданија, а жените обожуваат да ги гледаат фотографиите од нејзиниот гардеробер каде што убавата русокоса покажува какви тренд парчиња има.

Но, бидејќи сега поголемиот дел од своето време го поминува во тренирки, но тоа не значи дека Рози не умее да привлече внимание.

Атрактивната манекенка реши да ја загрее атмосферата, објавувајќи фотографија каде позира топлес, а бујните гради ги покрива со рацете, а секако за објавата се редеа комплименти на сметка на нејзиното совршено тело.

Коронавирус