недела, 24. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

Сопругата на Борко Ристовски сподели убава вест (ФОТО)

Сопругата на Борко Ристовски сподели убава вест (ФОТО)

Голманот на македонската ракометна репрезентација Борко Ристовски на почетокот на годината заедно со сопругата Нина Ристовска направи свадба, а сега се посветени на синчето.

Овој пат Нина сподели убави и радосни вести односно откри дека синчето ги пуштило првите чекори.

-Лесни чекорчиња љубов мамина, стои во описот на најновата фотографија.

Коронавирус