понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 162
home Познати

Сопругата го издаде во јавноста: Еве во каков луксуз ужива Ракитиќ додека патува со авион (ФОТО)

Сопругата го издаде во јавноста: Еве во каков луксуз ужива Ракитиќ додека патува со авион (ФОТО)

Убавата сопруга на хрватскиот фудбалер Иван Ракитиќ на фановите им откри во каков луксуз ужива откако е во брак со фудбалерот.

Ракуел Маури на својот Инстаграм профил не издржа, а да не се пофали на своите следбеници во каков луксуз ужива додека е во друштво на патување со Ракитиќ.

Таа објави фотографија на која со фудбалерот се држат за рака и позираат во приватниот авион, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Rumbo a Alemania ?? @ivanrakitic @adidasoriginals

A post shared by Raquel Mauri (@raquel_mauri) on

Локални избори 2021