петок, 27. јануари 2023. Вести денес: 59
home Познати

Сопруг кој секој би го посакувал: Северина плачеше на нејзиниот роденден од несекојдневното изненадување (ВИДЕО)

Сопруг кој секој би го посакувал: Северина плачеше на нејзиниот роденден од несекојдневното изненадување (ВИДЕО)

Северина во друштво на сопругот седеше во ресторан кога ја изненадија пријателите кои за да и го честитаат роденденот дојдоа во Франкфурт.

Таа имаше настап во Франкфурт и не можеше да го прослави роденденот во друштво на пријателите.

Или можеби само така си мислеше… Пејачката на Инстаграм објави видео од ресторанот во Франкфурт во кој дојдоа нејзините пријатели за да ја изненадат за роденденот.

Северина беше неподготвена и шокирана од пријатното изненадување по што пушти солзи и заплака, погледнете.

Најнови вести