петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Соња Вуксановиќ ја покажа тетоважата на интимниот дел од телото: Бившата на Лукас се пофали со уметничкиот украс (ФОТО)

Соња Вуксановиќ ја покажа тетоважата на интимниот дел од телото: Бившата на Лукас се пофали со уметничкиот украс (ФОТО)

Поранешната сопруга на Аца Лукас одлучи да ја покаже тетоважата на интимниот дел од телото.

Имено, Соња Вуксановиќ позираше во мини бикини, а тетоважата е во прв план.

Цртежот се наоѓа преку целата интимина зона, па многумина погледот повеќе ќе го фокусираат на тетоважата иако веруваме дека нема да пропуштат ниту да го простудираат нејзиното разголено тело и секој ќе најде во што неговиот поглед ќе ужива? Дали во делото на тату уметникот или во она, што од бикинито кипи и се прелива?

Ако Вам повеќе ви се допадна тетовираниот украс исцртан преку венериниот брег на бившата на Лукас на сликата, веројатно сте повеќе по уметноста, отколку по еротиката!?