понеделник, 26. септември 2022. Вести денес: 118
home Познати

Солзите сами ќе ви течат: Вељко објави фотографија од гробот на Аркан, а пораката што ја напиша е повеќе од емотивна (ФОТО)

Солзите сами ќе ви течат: Вељко објави фотографија од гробот на Аркан, а пораката што ја напиша е повеќе од емотивна (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ синот на фолк дивта Цеца, веќе со години живее без татковата фигура.

Дека болката од загубата на родителот не поминува, Вељко повремено и јавно објавува и искажува преку друштвени мрежи.

Овој пат на својот Инстаграм профил објави фотографија од гробот Жељко Ражнатовиќ – Аркан, додавајки и една порака, поточно стихови од песна:

-Сонувам, бог не проколна, се ни даде, а среќата ни ја одзема – напиша Вељко.

Најнови вести

Коронавирус