понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 68
home Познати

Соиграч на Деле Али му ја зграпчи девојката среде бел ден на плажа (ФОТО)

Соиграч на Деле Али му ја зграпчи девојката среде бел ден на плажа (ФОТО)

Играчите на Тотенхем заминаа на одмор во Миконос во Грција, а папараците успеаа да го уловат Деле Али со нговата сеексапилна девојка Руби Мае.

Паараците долго време ги набљудваа.

Имено, заљубениот пар се забавуваше на една од плажите, а во еден момент им се придружи уште еден соиграч и ја зграпчи бујната Руби, а Деле Али можеше само од страна да гледа.

Инаку, Миконос е еден од најпреферираните острови на фудбалерите и познатите од шоу бизнисот.

Најнови вести

Коронавирус