сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 126
home Познати

Софија Вергара ги покажа мајката и сестрата- не се знае која од која е поубава (ФОТО)

Софија Вергара ги покажа мајката и сестрата- не се знае која од која е поубава (ФОТО)

Софија Вергара е позната како една од најубавите жени во светот, а со фотографии на Инстаграм ги покажа мајката и сестрата.

Не се знае која е поубава.

Коронавирус