понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 187
home Познати

Софија Милошевиќ сподели емотивен момент со синот (ФОТО)

Софија Милошевиќ сподели емотивен момент со синот (ФОТО)

Софија Милошевиќ и Лука Јовиќ го добија синот Алексеј, а гордата мајка ја објави првата фотографија со него на Инстаграм.

Софија сподели фотографија од породилиштето, а на Инстаграм напиша емотивен опис до фотографијата.

– Највредниот подарок што животот може да ти го даде. Добредојде во светот, момче! Ви благодарам на сите за вашите љубезни желби, напиша Софија.

 

View this post on Instagram

 

The most amazing gift a life can give you?Welcome to the world my baby boy??? @lukajovic Thank you all for your beautiful wishes?

A post shared by SOFIA (@sofijamilo) on

Најнови вести

Локални избори 2021