четврток, 9. февруари 2023. Вести денес: 2
АКТУЕЛНО

Огромен број човечки жртви во земјотресот, Турција поместена за три метри

home Познати

Софија Милошевиќ ја покажа неверојатната фигура во бикини: Вакво провокативно „истегнување“ не сте виделе досега (ФОТО)

Софија Милошевиќ ја покажа неверојатната фигура во бикини: Вакво провокативно „истегнување“ не сте виделе досега (ФОТО)

Манекенката Софија Милошевиќ ужива со своето семејство во Шпанија, од каде објави фотографии во бикини кои ги воодушевија сите.

Во оваа прилика, Софија позираше во минијатурно розово бикини на терасата и во градината, а во таа прилика покажа и заносна и извајана фигура, која многумина ги остави без зборови.

– Летото не завршува – напиша Милошевиќ покрај фотографиите.

„Убава си“, „Како да не си се породила“, „Тело за медал“, „Блазе си му на Јовиќ“, „Ти си вистинска мачка“, „Изгледаш одлично“, се некои од коментарите.

Да потсетиме, Софија и нејзиниот партнер, фудбалерот Лука Јовиќ, со кого манекенката има син Алексеј, планираа венчавка за оваа година, меѓутоа, поради пандемијата на коронарнавирусот, тие одлучија да ја одложат венчавката.