четврток, 12. декември 2019. Вести денес: 115
home Познати

Социјалните мрежи горат: 20-годишната манекенка Софија ги покажа облините во минијатурно бикини(ФОТО)

Социјалните мрежи горат: 20-годишната манекенка Софија ги покажа облините во минијатурно бикини(ФОТО)

Софија Ричи (20) заедно со нејзината другарка Кајли Џенер (21) заминаа на одмор на една раскошна дестинација, од каде што со неколку секси фотографии ги израдува своите фанови.

Таа најпрвин објави топлес фотографија од на една песочна плажа, а истата ја прегледале дури 4.7 милиони корисници на социјалната мрежа на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

Another, because why not🧚🏼‍♀️

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

20-годишната манекенка позираше во топлес издание, а огромните гради едвај ги сокри со рацете.

На мисија за потемнување, објави меѓудругото со фотографијата 20-годишната Софија.

Инаку, ќерката на познатиот пејач Лејонел Ричи, позираше и на јахта. Овој пат во преден план таа го истакна нејзиниот задник во едно минијатурно бикини и предизвика вистинска лавина на коментари на Инстаграм.

 

 

View this post on Instagram

 

On a mission to tan 🐠

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on