сабота, 18. септември 2021. Вести денес: 44
home Познати

Со видео од неколку секунди: Дара ги “полуде“ фановите на Инстаграм

Со видео од неколку секунди: Дара ги “полуде“ фановите на Инстаграм

Пејачката Дара Бубамара предизвикува општа збунетост со секое нејзино објавување на социјалните мрежи, а така е и со нејзиното последно рекламирање.

Имено, Дара објави видео од Црна Гора во кое позира како што само таа умее. Носи мини фустан  кој ги истакнува нејзините бујни гради.

Пејачката во видеото не ја симна насмевка од лицето, а на вратот носеше златен ѓердан со приврзок. Многу нејзини следбеници со воодушевување го коментираа ова нејзино издание.

„Даро, грмиш“ „Ти си екстра, убава жена, блескаш на најубав начин, гориш повеќе од сонцето и привлекуваш повеќе од магнети“, „Врв“, „ Гори морето, се топат планините “.

Најнови вести

Коронавирус