понеделник, 14. јуни 2021. Вести денес: 44
home Познати

СО ТРИ ДЕЦА ВО АВТОМОБИЛ ВОЗИ 155 КИЛОМЕТРИ НА ЧАС – Дара Бубамара никако да се смири (ФОТО)

СО ТРИ ДЕЦА ВО АВТОМОБИЛ ВОЗИ 155 КИЛОМЕТРИ НА ЧАС – Дара Бубамара никако да се смири (ФОТО)

Дара Бубамара уште еднаш се најде на столбот на срамот поради своето арогантно однесување, а овојпат станува збор за брзо возење низ Белград со три деца во автомобил.

Пејачката се тркаше во скап автомобил додека едно дете седеше напред и две одзади.

Секако, Дара го сними сето тоа и се пофали на Инстаграм, а на видеото можете да ја видите како вози со брзина од 155 километри на час.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија