сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 46
home Познати

Со својот изглед успеа да ги засени сите: Анастасија Ражнатовиќ уште еднаш покажа зошто важи за една од најзгодните пејачки во регионот (ФОТО)

Со својот изглед успеа да ги засени сите: Анастасија Ражнатовиќ уште еднаш покажа зошто важи за една од најзгодните пејачки во регионот (ФОТО)
Foto: Nikola Tomić

Популарната пејачка Анастасија Ражњатовиќ со својот неверојатен пролетен изглед успеа да ги засени сите.

Foto: Nikola Tomić

Од преубавиот цветен фустан и од нејзиниот изглед воодушевени останаа сите, а нејзината насмевка и расположение дополнително се вклопија во комбинацијата.

Foto: Nikola Tomić

Младата пејачка важи за една од најатрактивните во регионот, а секогаш каде и да се појави, сите погледи успева да ги насочи кон себе.

Foto: Nikola Tomić
Foto: Nikola Tomić

Коронавирус