петок, 4. декември 2020. Вести денес: 91
Во живо

ВМРО-ДПМНЕ денес со блокада во Скопје и со протест во 20 градови, оставка на Заев веднаш!

home Познати

Со солзи во очите, го моли да прифати лекарска помош: Ким и Канје во кризен брак (ФОТО)

Со солзи во очите, го моли да прифати лекарска помош: Ким и Канје во кризен брак (ФОТО)

Ким и Канје се вратија на ранчот во Валоминг, а таа на фотографиите е видно вознемирена …

Плаче додека разговараат.

По серијата скандали на кадидатот за претседател на Америка- раперот Канје Вест, сопругот на старлетата Ким Кардашијан, испадите во јавноста дека таа не е толку вредна, а тој со биполарно растројство, сега се неочекувано заедно.

Светските медиуми пишуваа дека се пред развод, а токму на најновите фотографии се гледа расплаченото лице на Ким и колку таа е загрижена за сопругот. Според американските медиуми, таа упорно се обидува да го натера Канје да се согласи да добие лекарска помош, но досега тој одбиваше.

Коронавирус