понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 157
home Познати

Со шлиц до колк: Секси Сани со градите на мегдан ја честиташе Старата Нова година (ФОТО)

Таа сподели фотографија од прославта на Стара Нова година, на која изгледа како никогаш да не родила.
Со шлиц до колк: Секси Сани со градите на мегдан ја честиташе Старата Нова година (ФОТО)

Фолк-пејачката Сани Гроздановска се породи пред два месеца, а веќе се врати на старата линија.

Таа сподели фотографија од прославта на Стара Нова година, на која изгледа како никогаш да не родила.

Во длабоко деколте и шлиц до колк, фолк-пејачката ги собра симпатиите на социјалните мрежи. Сани летово се омажи со Мартин со кого ја има ќеркичката Ева.

Најнови вести

Коронавирус