среда, 1. февруари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Со само 6 зборови се огласи Марија Шерифовиќ за напуштањето на Карлеуша од Ѕвездите на Гранд – еве што и порача! (ФОТО)

Со само 6 зборови се огласи Марија Шерифовиќ за напуштањето на Карлеуша од Ѕвездите на Гранд – еве што и порача! (ФОТО)

Ден откако јавноста беше информирана дека Јелена Карлеуша повеќе не е дел од Звездите на Гранд и жирито на ова натпреварување и дека Цеца Ражнатовиќ ќе биде на едно од столчињата од 18 септември, се огласи и Марија Шерифовиќ.

Таа не го коментираше доаѓањето на Цеца, но го искоментира заминувањето на Јелена.

Видно тажна, Марија ги објави нивните две заеднички фотографии од снимањето на новогодишната програма за 2021 година.

Заедно со нежните фотографии, таа објави само шест зборови.
– Можеби ќе не обедини нова претстава, повторно … – кратко напиша Марија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic)