сабота, 18. септември 2021. Вести денес: 35
home Познати

Со раскопчана кошула и без градник: Анастасија Ражњатовиќ ги запали социјалните мрежи (ФОТО)

Со раскопчана кошула и без градник: Анастасија Ражњатовиќ ги запали социјалните мрежи (ФОТО)

Анастасија Ражњатовиќ се врати од одмор од Тајланд каде што беше заедно со нејзиното момче Ѓорѓе Кулјиќ.

Ќерката на Цеца ги полни батериите пред нови нејзини победи, а на себе си дозволи да ужива во ноќен провод во српската престолнина.

Имено, за излегување во еден ноќен клуб, Анастасија се облече речиси во најпровокативно издание до сега.

Како што можете и сами да видите, со раскопчана кошула и без градник предизвика вистинска бура на реакции на социјалните мрежи.

Најнови вести

Коронавирус