среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 34
АКТУЕЛНО

Активни над 20.800 случаи на коронавирус

home Познати

Со парите можеа да купат стан: Кога ќе дознаете колку пари потрошила Ана Николиќ за роденденот на нејзината ќерка ќе останете подзинати

Со парите можеа да купат стан: Кога ќе дознаете колку пари потрошила Ана Николиќ за роденденот на нејзината ќерка ќе останете подзинати

Славењето на првиот роденден и крштевка на ќерката на пејачката Ана Николиќ и нејзиниот сопруг Раста ги чинеше цело богатство.

Познатиот музички пар е познато дека не штеди пари кога е во прашање нивната миленичка Тара.

А за оваа прослава парот потрошило неверојатни 50 илјади евра, а прославата се случила во еден луксузен белградски хотел.

Инаку на роденденот на малата наследничка на пејачката меѓу најпознатите гости беше и Цеца.

Коронавирус