среда, 8. декември 2021. Вести денес: 83
home Познати

Со оваа порака Марина Туцаковиќ ги покори емоциите

Со оваа порака Марина Туцаковиќ ги покори емоциите

Марина Туцаковиќ замина во Германија за да се лечи од тешката болест и би продолжила со автоимуна терапија.

Таа се огласи на социјалните мрежи, после 10 дена молчење и со емотивната порака длабоко ги погоди своите фанови.

Најнови вести

Коронавирус