петок, 30. октомври 2020. Вести денес: 109
home Познати

Со новата фотографија ги загрижи докторите и фановите- Ана Николиќ толку болно ослабела што на неа се останати само коските

Со новата фотографија ги загрижи докторите и фановите- Ана Николиќ толку болно ослабела што на неа се останати само коските

Откако во еден период српската пејачка толку многу драстично ослабе сите си помислија дека со тоа и ќе заврши Ана Николиќ бидејќи го донесе своето тело до совршенство.

Сепак доказ дека тоа не било така се последните нејзини фотографии кои буквално ги загрижи фановите.

 

View this post on Instagram

 

No filter…just good vibes…

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Некои отидоа дотаму што ја критикуваа пејачката дека толку многу ослабела што мора да посети и лекар.

 

View this post on Instagram

 

Hvala svima na divnim zeljama… Voli vas vasa A. I slusajte novu pesmu.. i uzivajte…♥️♥️♥️🥇

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

-Грозно, немој да се лутиш, но ние ја сакаме Ана, а не ова… вели една од нејзините обожавателки.

-Ана јас те сакам, но на тебе остана само носот, устата и две сламки спуштени до земја, се вели пак во друг коментар.

 

View this post on Instagram

 

🤔🤨😻

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Некои други пак се посомневаа дека пејачката има и здравствени проблеми поради кои драстично ја променила фигурата и изгледот.

Коронавирус