понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 0
home Познати

Со мало невнимание до големо внимание: Јелена Карлеуша покажа многу повеќе, сите гледаат ТАМУ (ФОТО)

Со мало невнимание до големо внимание: Јелена Карлеуша покажа многу повеќе, сите гледаат ТАМУ (ФОТО)

Несомнено, каде и да се појави Јелена Карлеуша, сите погледи се вперени во неа. Пејачката секогаш е во центарот на вниманието во своите модерни парчиња облека.

Овој пат, реши да облече необична комбинација која покажа дури и повеќе од тоа што го гледавме досега.

Комплетот секако е премногу разголен, но поради момент невнимание сите ги видоа нејзините гаќички.

ЕУРО 2020

Македонија