петок, 27. јануари 2023. Вести денес: 58
home Познати

Со гол задник им порача на фановите дека е кралица- Карлеуша повторно остана без цензура од Инстаграм (ФОТО)

Со гол задник им порача на фановите дека е кралица- Карлеуша повторно остана без цензура од Инстаграм (ФОТО)

Јелена Карлеуша повторно ги запали социјалните откако објави брутално провокативна фотографија од нејзиниот гол задник.

Пејачката објави црно бела фотографија на која во прв план е нејзиниот гол задник и долгата руса коса.

-Кој дел од „јас сум кралица“ не ви е јасен? Ги праша фановите пејачката, а фановите веднаш и возвратија со илјадници коментари.

?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Најнови вести