недела, 5. февруари 2023. Вести денес: 61
home Познати

Со години кријат семејна тајна: Славната пејачка Шерцингер ја откри сестрата, но кога ќе ги видите во бикини ќе подзинете (ФОТО)

Со години кријат семејна тајна: Славната пејачка Шерцингер ја откри сестрата, но кога ќе ги видите во бикини ќе подзинете (ФОТО)

Славната пејачка Никол Шерцингер важи за една од најзгодните жени во светот, а доколку не сте знаеле 40 годишната пејачка има десет години помлада сестра која се вика Кеала.

Како и нејзината славна сестра на која е многу горда и таа има сјајна фигура и витка става.

Таа се занимава со хуманитарни работи и е мајка на три деца.

Инаку тие иако не се вистински сестри и имаат различни мајки се многу блиски меѓусебно.