четврток, 8. декември 2022. Вести денес: 99
home Познати

Со фотографија во минијатурно бикини, 45 годишната Софија Вергара сите ги остави без зборови (ФОТО)

Со фотографија во минијатурно бикини, 45 годишната Софија Вергара сите ги остави без зборови (ФОТО)

Со сопругот Џо Манганиело, колумбиската убавица ужива на островот Ла Палма.

Дека одморот и тоа како и годи, покажала со фотографија на која позира во бикини со принт на леопард. Ниту уживањето во тамошните деликатеси не и наштетило на нејзината совршена линија…

Со објавувањето на последната фотографија на Инстаграм Колумбиската убавица уште еднаш потврдила дека со право го има епитетот на една од најсексипилните жени на светот.

The ? is out!!

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

45. годишната ѕвезда на серијата „Модерно семејство“ позирала во минијатурно бикини со принт на леопард и напишала:„Сонцето излезе“.

?? @joemanganiello

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

#CasaChipiChipi??

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

#gloriapritchett #setlife?

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Qatar 2022