петок, 18. јуни 2021. Вести денес: 80
home Познати

Со една објавена фотографија демантираше сѐ- се огласи Дара Бубамара по веста за раскинување со нејзиното 21 годишно момче (ФОТО)

Со една објавена фотографија демантираше сѐ- се огласи Дара Бубамара по веста за раскинување со нејзиното 21 годишно момче (ФОТО)

Пејачката и нејзиното момче претходно ги избришаа заедничките слики

Се чини дека раскинувањето меѓу Дара Бубамара и младиот бизнисмен Тони, односно Марко нема да биде напишано, бидејќи пејачката со новата објава го кажа она што го сакаше – и тоа без ниту еден збор.

Откако ги избришаа споделените слики од нивните профили на Инстаграм, нема некој кој што не помисли дека раскинале, но се чини дека, на крајот, тоа не се случи!

Дара објави слика на која заедно со Тони се сончаат на луксузен одмор, заљубени и среќни, и со тоа ставија крај на приказните.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија