петок, 7. октомври 2022. Вести денес: 8
home Познати

Со една фотографија Карлеуша им ги затвори устите на сите кои зборуваат дека следува развод

Со една фотографија Карлеуша им ги затвори устите на сите кои зборуваат дека следува развод

Изминатите денови доста се шпекулираше дека Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ се разведуваат, а тој го поднел барањето.

Сомнежите се подгреаја кога престанаа да се „следат“ на Инстаграм, меѓутоа тоа не траеше долго, па повторно се следбеници еден на друг на социјалната мрежа.

Сега Карлеуша реши на сите да им покаже дека со својот сопруг е во одлични односи и дека од разводот нема ништо и на својот Инстаграм објави негова фотографија.

Коронавирус