понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 54
home Познати

Со една фотографија Џенифер предизвика драма на Инстаграм, а потоа објасни дека грешно ја разбрале

Со една фотографија Џенифер предизвика драма на Инстаграм, а потоа објасни дека грешно ја разбрале

48-годишната актерка Џенифер Гарнер предизвика вистинска драма на Инстаграм. Во пресрет на Ноќта на вештерките, таа позираше со тиква која содржи помала тиква.

Многумина се посомневаа дека таа на овој начин објавува дека е бремена, па ја пофалија за креативноста.

Потоа следуваше лавина на коментари и низа прашања од возбудените обожаватели кои се сомневаа дека Гарнер ќе го прошири семејството за уште еден член.

 

View this post on Instagram

 

When you and your jack-o’-lantern share a vibe…🎃🎃🎃

A post shared by Jennifer Garner (@jennifer.garner) on

Џенифер брзо одговори на коментарите.

-Сè уште не мислам даимам повеќе деца, рече таа, додавајќи дека „не сметаше дека фотографијата може да биде погрешно разбрана“.

Таа е мајка на три деца.

Најнови вести

Коронавирус