петок, 14. јануари 2022. Вести денес: 57
home Познати

СО ДВЕТЕ РАЦЕ ФАЌА ПАРИ НА СВАДБА! На Едита и леташе бакшиш од сите страни, микрофонот само што не и испадна (ВИДЕО)

СО ДВЕТЕ РАЦЕ ФАЌА ПАРИ НА СВАДБА! На Едита и леташе бакшиш од сите страни, микрофонот само што не и испадна (ВИДЕО)

Пејачката Едита Арадиновиќ (28) запеа на свадба во француската престолнина, каде создаде вжештена атмосфера.

Бакшиш имало во изобилство, а со неа бил и Адил Максутовиќ, кого исто така го краселе со банкноти.

Едита едвај ги држела парите кои ги грабна со двете раце, а во меѓувреме за малку ќе и испаднеше микрофонот.

Видеото може да го погледнете ТУКА.

Најнови вести

Коронавирус