сабота, 14. декември 2019. Вести денес: 18
Во живо

ВО ЖИВО: Прес-конференција на потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски

home Познати

Со длабоко деколте сама го прослави роденденот на ќерката, додека Дарко Лазиќ не може да престане да слави за раѓањето на синот

Со длабоко деколте сама го прослави роденденот на ќерката, додека Дарко Лазиќ не може да престане да слави за раѓањето на синот

Ќерката на Дарко Лазиќ и Ана Севиќ наполни пет години.

Имено додека Дарко Лазиќ со денови го прославува доаѓањето на синот Алексеј, ја заборави својата ќерка која го прослави роденденот само со својата мајка во игротека.

Ана Севиќ на роденденот на својата ќерка Лоренасе појави во сексапилен краток тесен фустан со што ја нагласи својата линија и совршено тело.

За време на прославата друштво наместо поранешниот сопруг и татко на Лорена и правеше нејзиното ново момче со кого е во врска од минатата година.

И додека Дарко Лазиќ прославува за раѓањето на синот, фановите збунето прашаа дали тој повеќе го засака синот, наместо двете деца подеднакво?

ФОТО:  P. DIMITRIJEVIĆ / RAS SRBIJA