понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 173
home Познати

Со децении беше секс-бомба: Српската пејачка позира во бикини и примамува воздишки иако има 50 години

Со децении беше секс-бомба: Српската пејачка позира во бикини и примамува воздишки иако има 50 години

Пејачката Снежана Бабиќ-Снеки години наназад важи за една од најзгодните пејачки на српската естрда, а кога ќе ја видите оваа фотографија, нема да можете да верувате колку години има.

Имено, Снеки е горда сопственичка на најдолгите нозе, а оваа титула ја носи долги години. Неодамна наполни 50 години, но и понатаму има тело на кое би и позавиделе многу помлади колешки.

За инает на ладните енови, пејачката објави фотографија во бикини и го покажа извајаното тело.

На сметка на изгледот не стивнуваат коментарите, а не е чудно што нејзиниот тело изгледа далку помладо за жена на возраст на прагот од шестата деценија.

Најнови вести

Коронавирус