вторник, 14. јули 2020. Вести денес: 1
home Познати

Со чаша вино и во кратко црно фустанче наздрави во чест на нејзиното момче- Цеца откри дека е заљубена (ФОТО)

Со чаша вино и во кратко црно фустанче наздрави во чест на нејзиното момче- Цеца откри дека е заљубена (ФОТО)

Пејачката Цеца Ражнатовиќ со фановите на Инстаграм сподели фотографија која не остави никого рамнодушен.

Таа позираше во црно кратко фустанче со црни високи потпетици и со чашка алкохол во рацете.

-Поглед преку рамената, на здравје, порача Цеца, а освен што пејачката ја пофалија за природниот изглед на неа и поставија прашање во врска со нејзиното момче со оглед на тоа дека неодамна призна дека е исполнета на тоа поле.

-Фино, баш фино Цеки, ајде извади го и момчето од фиока да се пошегуваме малку, е само еден од коментарите кои привлече внимание под нејзината фотографија.

 

View this post on Instagram

 

Pogled preko ramena…… ziveli!🥂

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

„Да емотивно сум исполнета, среќна и задоволна. Јас сум сакана жена“, призна Цеца неодамна за еден српски медиум, но ништо освен тоа не сакаше да открие.

Фановите инаку со нетрпение го очекуваат појавувањето на некој во нејзиниот живот за да и пружи љубов и внимание.