сабота, 19. ноември 2022. Вести денес: 44
home Познати

Снимка од тепачката на Ален Исламовиќ и Тифа (ВИДЕО)

Снимка од тепачката на Ален Исламовиќ и Тифа (ВИДЕО)

По новогодишниот настап на групата „Бјело дугме“ во Будва пејачите на бендот Ален Исламовиќ и Младен Војичиќ – Тифа се степаа.

Инцидентот се случил по нивното слегување од бината, а набрзо почнале и ударите.

Тифа најпрво го удрил Ален во глава, а Исламовиќ возвратил во шутирање.

Во продолжение може да го погледнете видеото на тепачката.

Коронавирус