среда, 5. август 2020. Вести денес: 128
home Познати

Снимка која ќе ги растажи и најсилните: Вака Северина го предаде синот на Милан Поповиќ (ВИДЕО)

Снимка која ќе ги растажи и најсилните: Вака Северина го предаде синот на Милан Поповиќ (ВИДЕО)

Пејачката Северина Којиќ неодамна ја загуби битката околу старателството над својот син после пет годишна правна битка.

Малиот Александар според одлуката на судот во Загреб му беше доделен на Милан Поповиќ.

Пејачката по оваа одлука донесена неодамна имаше рок од 20 часа заедно со сопругот Игор Којиќ да го донесе синот на адресата каде го презема тимот на Милан Поповиќ.

Северина инаку откако ја слушна пресудата за која ќе поднесе и жалба останала во неверување и во солзи.

-Не знам што да ви кажам. Не го очекував ова поради тоа што е направен преседан во постапката, рече вчера Северина во изјава за српските медиуми.

Коронавирус