среда, 8. јули 2020. Вести денес: 39
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Снаата на Цеца не мирува иако е бремена- кога ќе видите каква машина вози од семејната гаража на пејачката се ќе ви стане јасно (ФОТО)

Снаата на Цеца не мирува иако е бремена- кога ќе видите каква машина вози од семејната гаража на пејачката се ќе ви стане јасно (ФОТО)

Пред неколку денови јавноста дозна за подновата во семејството на пејачката Цеца Ражнатовиќ.

Имено нејзиниот син и снаа кој ќе се венчаат на 24 ноември го очекуваат своето прво дете.

Па по тој повод екипата на емисијата  „Папарацо Лов“ се обиде да го следи секој нејзин чекор низ Белград.

Богдана од семејната куќа на Цеца излегла многу рано а во својот аутфит покажала дека изгледа многу сексапилно и атрактивно.

Целото ова време додека таа сама шеташе низ Белград нејзиниот свршеник Вељко бил на тренинг.

Екипата нешто подоцна ја уловила и Анастасија Ражнатовиќ која времето го поминува заедно во својот стан со момчето Ѓорѓе Кулиќ.

На фановите инаку веднаш им падна во очи луксузниот џип кој го возела идната снаа на Цеца.

Дали овој џип таа го добила заслужно на подарок или само го позајмила од луксузната гаража времето ќе покаже.

Парламентарни избори 2020