вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Снаата на Цеца ќе прави моминска вечер- ќе се изненадите кога ќе дознаете кој ја организира оваа забава на Богдана Родиќ

Снаата на Цеца ќе прави моминска вечер- ќе се изненадите кога ќе дознаете кој ја организира оваа забава на Богдана Родиќ

За помалку од еден месец синот на Цеца и неговата избраничка Богдана Родиќ ќе стапат во брак на свадба која се очекува да биде една од најгламурозните во последниве 10 години.

Парот судбоносното „ДА“ ќе го изговорат во еден луксузен ресторан во Белград, додека невестата која е бремена ја закажа и својата моминска вечер.

Таа на 14 ноември или 10 дена пред венчавката заедно со своите другарки ќе ја прослави својата последна ноќ на слобода.

Моминската вечер на Богдана ќе се одржи во една приватна вила каде организирана ќе биде забава за девојките од страна на нејзината најдобра другарка и идна кума.

Најнови вести

Коронавирус