вторник, 4. август 2020. Вести денес: 138
home Познати

Снаата на Цеца е вистинска домаќинка- кога ќе дознаете што прво направи Богдана по свадбата ќе ви стане јасно каква жена земал Вељко

Снаата на Цеца е вистинска домаќинка- кога ќе дознаете што прво направи Богдана по свадбата ќе ви стане јасно каква жена земал Вељко

Богдана Родиќ и Вељко Ражнатовиќ пред десетина дена се заколнаа на вечна љубов на нивната венчавка која јавноста ја нарече свадба на деценијата.

Убавата Богдана Родиќ која е бремена овие денови е фатена на еден локален пазар во Белград, а нејзиното присуство таму секако не поминало незабележано.

Присутните се вртеле по неа и ја препознавале сопругата на Вељко која со задоволство пазарела по тезгите.

За потсетување Вељко и Богдана го планираат медениот месец за скора иднина, додека нивните родители неодамна открија дека ќе приредат голема прослава кога ќе се роди нивниот син.

Коронавирус