недела, 1. октомври 2023. Вести денес: 72
home Познати

Смртта на Синан ги зближи- по девет години „војна“ повторно се смирија балканските музички ѕвезди (ФОТО)

Смртта на Синан ги зближи- по девет години „војна“ повторно се смирија балканските музички ѕвезди (ФОТО)

Како што е познато во јавноста познатите српски пејачи Драгана Мирковиќ и Миле Китиќ не зборуваа со години, а погребот на нивниот колега повторно ги зближи.

Пејачката Драгана на својот Инстаграм профил објави фотографија на која се најде и Миле Китиќ.

-Последен поздрав за нашиот драг Синан, напиша пејачката.

Poslednji pozdrav našem dragom Sinanu ??

A post shared by Dragana Mirković (@dragana_mirkovic) on

Иако поводот беше тажен, двете музички ѕвезди успеаја да се смират после девет години „војна“.

Најнови вести