сабота, 23. јануари 2021. Вести денес: 57
home Познати

Следна која ќе се мажи е српската пејачка Милица Павловиќ (ФОТО)

Следна која ќе се мажи е српската пејачка Милица Павловиќ (ФОТО)

Популарната пејачка не го криеше задоволството откако на свадбата на Јелена и Динча го фати бидермаерот.

Според верувањата таа која ќе го фати бидермаерот од невестата е на ред да се мажи, а како што стојат работите следна би се омажила згодната пејачка Милица Павловиќ.

Имено, пејачката го фати бидермаерот на свадбата на Јелена и Динча, откако претходно невестата и го фрли.

Популарната пејачка не го криеше задоволството и не ја симна насмевката од нејзиното лице.

Извор: Telegraf.rs/ ФОТО:Dejan Jovović DM Photo

Коронавирус