вторник, 1. декември 2020. Вести денес: 171
home Познати

Славниот рапер му ја украде девојката на својот син! (ФОТО)

Славниот рапер му ја украде девојката на својот син! (ФОТО)

Шон Комбс, познат како Пи Диди (49) е во врска со младата Лори Харви (22).

Врската не би била ништо чудна за раперот, кој често ги менува девојките, доколку Лори претходно не беше девојка на неговиот најстар син Џастин.

Мајката на Лори е омажена за комичарот и водител Стив Харви.

Најнови вести

Коронавирус