недела, 1. ноември 2020. Вести денес: 0
home Познати

Славната убавица се прошета во чудна комбинација за која сите зборуваат: По овие градник и џемпер полудеа сите (ФОТО)

Славната убавица се прошета во чудна комбинација за која сите зборуваат: По овие градник и џемпер полудеа сите (ФОТО)

Кејти Холмс ги изненади луѓето со нејзиното ново модно издание, кое означи нова, единствена фаза од животот.

Воопшто не личи на скромната и ненаметлива Кејти. Таа сега шета по улицата во градник, а врз него има облечено џемперче.

Но, не станува збор ниту за обичен градник, ниту за обичен џемпер.

Сигурно се сеќавате на него, ова е градник од кашмир, парче од куќата Еда, а неговата цена е вртоглави 520 долари.

Кејти ја најави модата за оваа есен. Градникот го комбинираше со џемпер и фармерки. Сивиот џемпер потекнува од работилницата за бренд Скарлет и чини дури 1540 долари. Исто така, има фармерки од 480 американски долари и, конечно, очилата на Вествард купени за 235 долари.

Целиот комплет чини 2.000 долари, а сега е познато дека сите резерви се распродадени само еден час откако овие слики беа објавени во јавноста.

Коронавирус