вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 85
home Познати

Славната српска пејачка била во врска со 16 години помладиот пејач- фатени заедно

Славната српска пејачка била во врска со 16 години помладиот пејач- фатени заедно

Весна Змијанац се појави на една прослава заедно со 16 години помладото поранешно момче, оперскиот пејач Никола Мијаиловиќ.

Цело време, некогашниот пар седел заедно, а и постојано разговарале.

Весна и Никола, како што пишуваат српските медиуми, биле заедно во 2009 година. Раскинале кога таа започнала врска со Жељко Ристиќ Љубовта ја обновиле во 2014 година, а тогаш се пишувало дека почнале и заедно да живеат.

После раскинувањето останале во добри односи.

Најнови вести

Локални избори 2021