понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 168
home Познати

Славната пејачка се струполи на сцената (ВИДЕО)

Славната пејачка се струполи на сцената (ВИДЕО)

Бионсе настапи на фстивалот Коачела заедно со сестра си, Соланж, но нивниот настап на песната “Get me Bodied” ќе остане запаметен по незгодата што ја доживеаја. Додека се обидуваше да ја подигне сестра си, и двете се струполија на земи.

Сепак, незгодата не им пречеше на сестрите да продолжат со перформансот. Двете слатко се изнасмеаја, а публиката сфати дека ова не им е првпат на сестрите.

Најнови вести

Коронавирус