вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 107
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Славната пејачка се фотографираш мокра во костим за капење, а од нејзините брадавици ќе се препотите (ФОТО)

Славната пејачка се фотографираш мокра во костим за капење, а од нејзините брадавици ќе се препотите (ФОТО)

Славната пејачка Рита Ора која потекнува од Албанија овие денови е во Дубаи каде има закажано настапи во склоп на нејзината турнеа.

Сексапилната Албанка на својот Инстаграм профил ги почести своите 1,8 милиони фанови со фотографија од која се испотија многу мажи.

Имено пејачката мокра покрај базен во костим за капење објави фотографија на која и се познаваа брадавиците, а фановите буквално одлепија, погледнете.

Парламентарни избори 2020