четврток, 28. јули 2022. Вести денес: 181
home Познати

Славната пејачка го напушти еден месец откако добија дете, еве како изгледа поранешниот сопруг на Александра

Славната пејачка го напушти еден месец откако добија дете, еве како изгледа поранешниот сопруг на Александра

Пејачката Александра Радовиќ со бизнисменот Александар Зеремски ја има ќерката Нина за која многу е поврзана.

Александра долго време ја криеше врската со Александар. Започнаа да живеат заедно, а по една година од нивната врска дознале дека ќе бидат родители.

Еден месец од породувањето, Александра го остави својот партнер, а никогаш не откри која е причината.

Зеремски од претходниот брак има уште две ќерки.

Коронавирус