четврток, 19. септември 2019. Вести денес: 109
home Познати

Славната актерка со својот изглед им пркоси на годините (ФОТО)

Славната актерка со својот изглед им пркоси на годините (ФОТО)

49-годишната холивудска актерка Кетрин Зета Џонс уште еднаш покажа дека има тело на кое може да и позавидат и двојно помладите девојки.

Сопругата на легендарниот актер Мајкл Даглас ја воодушеви јавноста со својот изглед во бордо фустан кој ја истакна нејзината фигура.

Убавата Кетрин во друштво на семејството и пријателите од првиот ред ја следела ревијата на Мајкл Корс на неделата на модата во Њујорк.

Најнови вести