сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Познати

Славната актерка со својот изглед им пркоси на годините (ФОТО)

Славната актерка со својот изглед им пркоси на годините (ФОТО)

49-годишната холивудска актерка Кетрин Зета Џонс уште еднаш покажа дека има тело на кое може да и позавидат и двојно помладите девојки.

Сопругата на легендарниот актер Мајкл Даглас ја воодушеви јавноста со својот изглед во бордо фустан кој ја истакна нејзината фигура.

Убавата Кетрин во друштво на семејството и пријателите од првиот ред ја следела ревијата на Мајкл Корс на неделата на модата во Њујорк.

Најнови вести

Парламентарни избори 2020