петок, 15. јануари 2021. Вести денес: 154
home Познати

Славната актерка се мажи по третпат: По два разводи сега е повторно среќна! (ФОТО)

Славната актерка се мажи по третпат: По два разводи сега е повторно среќна! (ФОТО)

Актерката Скарлет Јохансон се мажи за својот партнер Колин Џаст.

Веста за свршувачката на Скарлет и Колин за странските медиуми ја потврди портпаролот на актерката, за која ова ќе биде трет брак, додека актерот и сценарист на лидиот камен ќе застане за првпат.

Веста за нивната врска во јавноста се појави во 2017 година кога беа видени како страсно се прегрнуваат на едно случување.

Скарлет пред врската со Колин беше мажена за францускиот новинар Ромен Доријак со кој има двегодишна ќерка, а потоа беше мажена со актерот Рајан Рејнолдс.

Коронавирус