петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Славната актерка никогаш не покажала повеќе: На оваа реклама таа е целосно гола (ВИДЕО)

Славната актерка никогаш не покажала повеќе: На оваа реклама таа е целосно гола (ВИДЕО)

Холивудската актерка Џенифер Гарнер ретко на социјалните мрежи објавува фотографии на кои е гола или е во бикини.

Сепак, неодамна на Инстаграм објави снимка на која на светот му покажа мал дел од својата интима.

Гарнер на оваа снимка направила реклама за производ за коса, а на неа се појавува гола додека се опушта во када со пенлива купка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Garner (@jennifer.garner)

Коронавирус