среда, 31. мај 2023. Вести денес: 4
home Познати

Славица Чуктераш гола и мокра: Таа се разладува, а на другите им е жешко од глетката (фото)

Славица Чуктераш гола и мокра: Таа се разладува, а на другите им е жешко од глетката (фото)

Во претходниот период, медиумите го поврзуваа името на пејачката Славица Чуктераш со коронавирусот кој таа го прележа по дваесетдневната борба.

Сега пејачката ужива во жешките летни денови, па затоа ги почести своите следбеници на Инстаграм со жешки фотографии на социјалната мрежа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Slavica Cukteras (@cukterasslavica) on

Славица се опушти на базенот и објави како изгледа нејзиното уживање во топлиот јули.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Slavica Cukteras (@cukterasslavica) on

Пејачката покажа со што располага, а под водата се гледа нејзиното извајано тело во костум за капење.

Следбениците и дадоа бројни лајкови, а таа ги почести со уште една фотографија во рамките на приказната, каде што во преден план се нејзините гради.

Но најжешката поза следеше на крај каде пејачката ја покажа и својата еластичност.

 

View this post on Instagram

 

Kad odradim stretching u 8 ujutro, ceo dan sam ??‍♀️??‍♀️??‍♀️

A post shared by Slavica Cukteras (@cukterasslavica) on

Најнови вести