четврток, 26. мај 2022. Вести денес: 146
home Познати

Слаткото девојче со сини очи денес е позната актерка: Сите ја знаеме како девојка на најдуховитиот актер (ФОТО)

Слаткото девојче со сини очи денес е позната актерка: Сите ја знаеме како девојка на најдуховитиот актер (ФОТО)

Синооката убавица денес е во врска со еден од најдуховитите актери на Балканот.

Доколку досега не сте успеале да погодите, се работи за Александра Томиќ, девојката на Андрија Милошевиќ.

Тие двајца се во врска подолго време, а пред нешто повеќе од три месеци се реализираа во улога на родители.

На насловната фотографија е таа и нејзиниот брат Игор.

Александра е многу талентирана актерка и сигурно е неправедно што сите ја претставуваат само како девојката на Андрија.

 

Најнови вести

Коронавирус